Nuk do ta besoni si duket gruaja e Ermalit pa grim (Foto)

Zakonisht e shohim të kuruar deri në detajet më të vogla. E lyer, e veshur me shije dhe gjithmonë në pozë. Kështu shfaqet Ariana Fejzullahu në rrjete sociale, aty ku ndiqet nga mijëra sy.

Sot Ariana Fejzullahu ka pozuar e veshur shumë bukur, e gjitha në xixa e vezullimë, por pa makeup. Edhe kështu duket mirë dhe e freskët. Nëna e tre fëmijëve rrezaton dhe ka sharm. Lindjet e shpeshta nuk e kanë prishur linjën e saj dhe kjo është meritë e punës dhe një regjimi që Ariana ndjek.

Ajo duket mirë edhe pa grim, po Ermalit a i pëlqen më shumë kështu, apo…?/Kosovarja

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *