Olti Curri poston videon e Encës kur këndon ‘live’, ndjekësit e ‘masakrojnë’ me komente [FOTO/VIDEO]

Enca është një ndër këngëtaret më të suksesshme në vend si dhe ndër më të pëlqyerat.

enca
Të shumtë janë dashamirësit e muzikës së saj por ka edhe persona të cilet nuk e pëlqejnë apo mendojnë Enca nuk di te këndojë ‘live’. Mbase pak kohë më pare një nder personazhet që kishin mendimin se Enca nuk di performojë ‘live’ ka qenë dhe opinionisti, Olti Curri, por tashmë shihet se e pëlqen dhe tregon nëpërmjet videos së publikuar se Enca di të këndojë dhe asaj i ka pëlqyer ky mendim i Oltit prandaj i ka dhënë ‘like’. Por komentuesit e tij shihet se nuk janë dakord me këtë gjë.
enca-1

Foto
enca-haxhia-780x439-650x358

Ata shkruajne se nuk u duket se Enca po këndon ‘live’ apo të llojit pse nuk këndon shqip. Edhe pse duhet thënë se është ‘live’ dhe ky është një version akustik i këngës ‘Ciao’ dhe se të shumtë janë ata që e pëlqyen sesi ajo këndoi./intv.al/

encaaa

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *