Pamje nga pushimet e Xhensilës dhe Besit (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë nisur pushimet.

Dyshja tashmë të martuar kanë zgjedhur për muajin e mjaltit ishujt Maldives, shkruan lajmi.net

Xhensila ka publikuar disa imazhe nga atje ku duket se po kalojnë mjaft mirë. Ata dashurinë e tyre me martesë ditë më parë e kanë kurorëzuar në një ambient përrallor me shumë të ftuar.

Xhensila dhe Besi konsiderohen të jenë çifti më i përkryer i estradës.

21744328_10155652073479362_585140484_n

Screenshot_1-22

21763871_10155652073544362_1361541095_n

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *