Pas largimit nga ‘On records’, telashet për Mozzik nuk kanë të ndalur

Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë label.

mozzikat-e1484320509685-780x439-650x358
Por si duket problemet për Mozzik nuk mbarojnë me aq pasi vetë reperi, ka sqaruar ditën e djeshme me anë të një postimi se i kanë hack-uar Instagramin.

mozzik

“Prej gjumit u çova mora vesh që ma paskan hack s’po e di kush! M’falni të dashur njerëz nëse keni marrë sms ose diçka tjetër…”- ka shkruar ai.

26803722_1401287026666798_1655443578_n

Mozzik1-1-780x439

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *