Poni ju mahnitë me këtë imazh, kështu se keni parë kurrë

Këngëtarja labe, Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

poni-kengetare

Kohëve të fundit është në qendër të vëmendjes në shtypin rozë me pamjen e saj, e cila lë shumë për të dëshiruar. Ponin e njohim të gjithë për hapin e saj të madh që bëri në ndryshimin e muzikës popullore dhe për stilin e veçantë që e bën të shquhet nga të tjerët.

poni

Ajo çdoherë ka treguar për këngët labe që i ndjen në shpirt, dhe vazhdon të krijojë projekte të tilla. Megjithatë, Poni është duke na befasuar me pamjen e fundit e veshur në rozë, e cila duket e mrekullueshme.

25039383_1953753448208210_2861240623422242816_n

Ndryshe, në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive. Të fundit këngë e ka sjellë në bashkëpunim me Altin Sulku ‘Kaçurrela’./GazetaBlic.

poni-625x358

poni

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *