Producenti i Justin Biber ka dy fjalë për projektin e Elvana Gjatës (Foto/Video)

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj të parë me të cilën synon të hyjë në tregun botëror shkruan Artistët Shqiptarë.

Kënga me titulli “Forever is Over” është nën produksionin e David Guetta.

Menjëherë është pëlqyer nga fansat dhe mqitë e saj, dhe ka filluar të shpërndahet nga të gjithë.

Pas gjithë këtyre komplimenteve për Elvanën edhe producenti i Justin Biber ka dy fjalë për këngëtaren.

Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar: “Urime për këngën e re “Forever is over”. Kemi derdhur shumë djersë e lot, kemi punuar fort për këtë projekt dhe më në fund bota do e dëgjojë këngeën e mrekullueshme. David Guetta jam me të vërtet i bekuar të jem pjesë e saj”./Artistët Shqiptarë

19184225_670529246472058_1862079653_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *