Pse Amarda Toska nuk shkoi në dasmën e Xhensilës dhe Besit…?(Foto)

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezat bëri bashkë miq të vjetër dhe njëkohësisht emra të njohur të ekranit.

Ndër të ftuarit e dasmës ishte dhe Ermal Mamaqi, mik dhe koleg i Besit. Por ajo që ra në sy ishte mungesa e Amit.

Nuk dihet pse ajo nuk ishte e pranishme në këtë ceremoni. Mos vallë për shkak të angazhimit të saj me organizimin e dasmave të tjera apo … /Gazeta Express/

Ndiqeni videon më poshtë…

screenshot-15_1504464220-9364855

screenshot-16_1504464227-645586

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *