Pse u pendua Xhemi Shehu pasi postoi këtë foto? (FOTO)

Ajo sot është mama e dy fëmijëve dhe me disa vite karrierë televizive.
Por edhe Xhemi Shehu dikur ka qenë adoleshente, megjithëse shumë pak e mbajnë mend moderatoren në fillimet e saj si velinë e Fiks Fare. Megjithatë është vetë Xhemi ajo qe na e kujton veten madje edhe me një fotot të shumë viteve më parë. “Kjo nuk jam unë”, shkruan ajo me shaka. Megjithatë menjëherë më pas u pendua dhe e hoqi foton. Pse vallë?

xhemiii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *