Rikthehet diva shqiptare shfaq linjat perfekte, në formë si asnjëherë më parë

Jo më kot ajo është vlerësuar si “diva” shqiptare.

adelina_1503846881-1820442

Këtë epitet ajo vazhdon ta mbajë edhe në ditët e sotme. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Adelina Ismajli, transmeton Gazeta Express.

adelina ismaili

Adelina pas një kohe të gjatë i është rikthyer skenës. Diva shqiptare sot ka pasur një performancë në Gjilan në përkrahje të Lidhjes Demokratike të Kosovës, parti kjo që Adelina gjithmonë e ka mbështetur.

adelina_1497183595-5846998

Ndonëse pak muaj më parë ajo është bërë nënë, Adelina duket shumë në formë dhe e bukur si gjithmonë.

adelina ismaili

Performancën e saj e kishte bërë të ditur një ditë më parë përmes një postimi që ka bërë në rrjetet sociale.

“Miq! Neser me date 16.11.17 ora 16:30h shihemi ne Gjilan te Luta! Palestra e Sporeve “Bashkim Selishta-Petriti””,
ka treguar Adelina Ismaili.

Kujtojmë se Adelina e Vali morën epitetin prindër në muajin prill të këtij viti. Ata djalin e tyre e pagëzuan me emrin Uliks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *