Rita mahnitëse në Kanë (Foto)

Këngëtarja shkëlqeu në tapetin e kuq
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Kanë.Kësaj radhe Rita u shfaq me një fustan ngjyrë qumështi, shkruan rtv21.tv

Për paraqitjen e saj Rita u pëlqye dhe mori shumë komplimente nga adhuruesit e saj.

Foto 1

66

Foto 2

6565

Foto 3

b-3

Foto 4

ghj-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *