Rita Ora kopjon Elvana Gjatën?

Paraqitja e Rita Orës në Brits 2018 dhe ajo e Elvana Gjatës te kënga ‘Njësoj’ e publikuar më 2016 kanë hapur ‘debat’.

Kjo për shkak të stilit që vajzat tona kanë zgjedhur ta posedojnë në po këto paraqitje.

Në një profil në Instagram është publikuar një foto kolazh ku shihen Rita dhe Elvana Gjata.

E kësaj të fundit e realizuar në vitin 2016 dhe e Ritës në 2018-tën.

Në fakt aty supozohej se ishte Rita Ora ajo e cila po kopjon Elvana Gjatën mirëpo nuk dihet nëse Rita është insopiruar pikërisht te Elvana sa i përket këtij stili apo ka qenë thjeshtë një rastësi./Lajmi.net/

Screenshot_4-33

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *