Rita tejet provokuese në ‘Fifty Shades Darker’ (FOTO)

Rita Ora, këngëtarja kosovare me famë botërore, përveç muzikës më të cilën çdo herë arrinë të radhitet në maje të top-listave, tani sukseset e saj arrijnë edhe në aktrim.

Bukuroshja kosovare ishte pjesë e ‘Fifty Shades of Gray’ ku ka luajtur rolin e Misa, ndërsa tani ajo vazhdon të jetë pjesë e “Fifty Shades Darker” në pjesën e dytë, dhe në këtë pjesë si motra e Christianit, duket shumë e bukur, shkruan GazetaBlic.com

Rita në rrjetin social Instagram ka ndarë disa fotografi dhe video nga pjesëmarrja e saj në këtë film, e sa seksi duket ajo shikoni pamjet në vazhdim…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora pas suksesit të arritur në muzikë, fama e saj po rritet edhe më shumë pasi tani e shohim edhe si aktore.

Rita fillimisht ka qenë pjesë e filmit “Fifty Shades of Grey”, ku luajti rolin e Mias, motrës së Christian Grey,transmeton Gazeta Express.

Por Rita ka vazhduar të jetë pjesë edhe në pjesën e dytë të filmit, ‘Fifty Shades Darker’.

Rita edhe në këtë pjesë duket e mrekullueshme si motra e Christianit.

Ajo në profilin e saj në instagram ka postuar një video, pjesë e shkëputur nga roli i saj.1-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *