Roberti befason Norën dhe Rennenë, ja çfarë ka bërë për to

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

nora-robert-1-640x300

Ata janë të adhuruar nga publiku për shkak të paraqitjes së tyre të jashtme dhe talentit që kanë në profesionet e tyre.

nora-istrefi-tmp-0018-by-noriuka-848x478

Por duket se Roberti i ka bërë një dedikim romantik familjes së tij. Në Instastory ai na ka treguar se familjen e ka të shtrenjtë. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i veshur me një bluzë ku ka stampuar një foto me vajzën dhe partneren, albeu.com

”Familja nuk është vetëm diçka e rëndësishme. Ajo është gjithçka”, shkruan Roberti krahas postimit të tij.

342916-300x147

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *