Roberti publikon foto ku shihet Nora gjysmë e zhveshur

Roberti dhe Nora bëjnë pjesë të dy në të njëjtin profesion. Është industria më fitimprurëse aktualisht, prandaj të përbashkëta i kanë edhe fitimet, përcjell ORAinfo.

auto_nora-21505245875

Në mbrëmjet e organizuara gjatë verës ata të dy kanë qenë pjesë e një posteri reklamues.

nora-Istrefi-Censured

Mirëpo ajo që bie në sy te kjo foto është se Nora nuk është e veshur në pjesën lart.

robert-berisha-nora-istrefi_1492464215-5530799

Për më shumë këtë poster Roberti e publikoi në Instagramin e tij që ka shumë ndjekës.

nora-3-267x300

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *