Rovena Stefa provon botoksin, ja rezultati (Foto)

Rovena Stefa është një nga këngëtaret me më pak komplekse të skenës shqiptare. Provokuese dhe moskokëçarëse ajo shpesh ka postuar edhe foto topless për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këtë rradhë këngëtarja ka realizuar ndërhyrje në fytyrë me anë të injeksionit të botoksit dhe nuk e ka patur aspak problem ta ndajë këtë gjë me fansat, madje edhe rezultatin.

Shihini në fotot në vijim:

9e8ae403faf0471b49b7940789aff661

foto

30b2ec1e416868d8c0af2bc657653e25

foto

e5716ca7bd1abf43d0026dbd169ffd2f

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *