I sëmuret e dashura, djali i Ardit Gjebreas publikon foton që i ‘çmendi të gjithë’

Joni është djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, i cili duket se ka marrë shumë famë nga i ati.

jon-gjebrea-me-te-dashuren-e1425844767674
Në rrjetet sociale ai është mjaft aktiv duke publikuar foto nga jeta e tij private.

Pak kohë më parë ai bërë publike dhe lidhjen e tij me vajzën e biznesmenit Fuad Haxhiymeri, Merlin.
isem-527x330

Tashmë ata nuk ngurojnë që të pozojnë gjithnjë së bashku duke treguar se janë shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrin. Ndërkohë në Insastory Joni i ka habitur të gjithë pasi ka bërë publike një foto ku tregon se sa kujdeset për të dashurën e tij.Bashkangjitur fotos ku shihen buqeta me lule dhe kuti me çokollata, ai ka shkruar:
Kur Merlin është sëmurë dhe unë duhet ta bëj të ndihet më mirë”.
Duket se ndër të tjera ai është dhe shumë romantik, e me siguri vajzat do ta kishin dëshirë një partner të tillë në krah. Shihni fotot qe postoi Joni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *