Shikoni komentin epik që Gold AG i ka bërë Encës (FOTO)

A do jetë mërzitur Enca pas këtij komenti?
Enca, një këngëtare që shpesh është në qendër të medias, për çdo gjë që ajo bën. Por gjithmonë ajo përflitet shumë për fotot provokuese që ajo poston në IG. Dhe kjo verë për Encën nuk mund të përfundonte pa disa foto hot. Fotoja “hot” e postuar nga këngëtarja ka “çmendur” rrjetin si dhe ka rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve dhe të këngëtarit Gold AG gjithashtu. Por duket se ai ka bërë një koment plot humor ku shkruan: “Enca Sokoli”. Ngacmimet për Encën kanë qenë të shumta tek kjo foto./intv.al/

gold-1_1502751921-1762691

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *