Shikoni si dukej e dashura e Majk para operacioneve

10 vjet më parë e dashura e reperit dukej si person tjetër! Kohëve të fundit reperi Majk po merr vëmendje të madhe për jetën e tij private.

Ai po shfaqet shpesh në publik me të dashurën e tij të re, Melita Nushi.

Melita është një vajzë e bukur, por jo gjithmonë dukej kështu. Stilisti i flokëve, Armend Gashi, së fundmi ka publikuar në Facebook, një fotografi në të cilën shfaqet e dashura e reperit 10 vjet më parë.

Nga kjo fotografi Melita është vështirë të dallohet nga pamja e saj sot, hunda dhe buzët janë disa nga ndërhyrjet estetike që duket se i ka bërë ajo. Gjithsesi, mbetet të shihet se si do të vazhdojë lidhja e re e Majkut, pasi që deri tani nuk ka dhënë ndonjë deklaratë rreth të dashurës së re./21Media

10611154_688684814552666_1484801179_n

12070830_514198448747708_818346946_n

12142335_1510914052560008_1054476639_n

13269349_587909764717483_1192332048_n

mmm

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *