Shokim për Çiljetën: ‘Vipat e Bllokut’ ia zbulojnë të vërtetën e fytyrës së saj

Ndërhyrjet plastike janë në gjendje të ndryshojnë fytyrën 100%, e këtë më mirë se çdo tjetër na vërteton Çiljeta.

pas-zvogelimit-te-gjoksit-ciljeta-rrit-foto_1504289946-7972936

Është cilësuar ndër vite si një ndër femrat më të bukura shqiptare, por këtë titull e ka arritur ta marrë falë ndryshimeve të shumta që ka bërë në pamjen e saj.

ciljeta

Një fotografi e publikuar nga ‘Vipat e Bllokut’ do të jetë shokim për Çiljetën pasi në një gjendje të tillë ajo asnjëherë nuk është paraqitur.

ciljeta-1

E shëndoshë dhe kaq ndryshe, këngëtaren në fjalë nuk mund ta njihni./ORAinfo/

cili

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *