Shtatzënia ka bërë ‘mrekulli’ me Amin, shikoni si është transformuar moderatorja

Moderatorja dhe sipërmarrësja e njohur ka lajmëruar para disa javësh se është në pritje të ëmbël.

Amarda Toska menjëherë pas publikimit të lajmit se është në pritje të fëmijës së dytë ëshët treguar mjaft e rrezervuar me publikimet e saj.

Por këtë herë janë publikuar disa foto të sajnga parukeria ku duket më e bukur se kurrë më parë. Ami ëshët cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura të ekranit shqipar, por kjo shtatëzani i ka shtuar hijeshinë.

Menjëherë pas këtyre fotove të gjithë do të hamendësonin gjininë e fëmijës që ajo pret. Sipas disa parashikimeve që mund të bëjnë femrat dhe të mbetura nga koha e gjysheve thuhet se kur një femër zbukurohet gjatë shtatzënisë është në pritje të një djali.

Mos vallë Ami do të bëhet me dy djem.??

screenshot-1_1507562492-7720911

foto

screenshot-2_1507562515-8762922

foto

screenshot-3_1507562539-5681509

foto

screenshot-4_1507562565-4870768

Çifti Ami dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamamqi janë treguar mjaft entuziastë për këtë ndryshim në jetën e tyre. Meqënëse ata kanë djalin e tyre Joel, Ermali në një intervistë të dhënë për mediat ka pohuar se do të dëshironin të ishte një vajzë. Por ende ata kanë dashur të mbajnë sekret gjininë e fëmijës.

Prej kohësh Ami është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar biznesit të saj. Ajo është një nga ish moderatoret më të njohura dhe të suksesshme në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’ dhe më pas në ‘Dance with the Stars’.

Pas kaq shumë kohësh larg ekranit të gjithë do ishin kuriozë të shikonin Amin të rikthehej. /Gazeta Express/

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *