Silva Gunbardhi ndez rrjetin me foton seksi në bikini!

Këngëtarja Silva Gunbardhi nuk shquhet për ekspozimin e tepërt të trupit. E për më tepër foto me rroba banje pas lindjes së djalit ajo nuk kishte publikuar.

silvana-gunbardhi-dalvin

Por dje Silva i ka lënë pa fjalë të gjithë kur postoi një foto në det e shtrirë në një dyshek uji teksa relaksohej.

e2c0433923c35011530b6a54483dab0d

Këngëtarja duket në super formë dhe tepër sensuale.

Ndërsa fansat kanë vënë re faktin që Silva ndodhet me shapka në det.

d4fa56aa18777204fc7e1a4ea0920dcd

foto

21175683_1442585202456457_242455094_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *