Sinan Hoxha i hap dyqan gruas së tij, investon 600 mijë euro

Këngëtari Sinan Hoxha si duket po dashurohet çdo ditë e më shumë.

auto_Sinan_Hoxha_dhe_Andrra_Sinanin1487887896

Ai është i martuar me bukuroshen Andrra Destani me të cilën ka edhe një fëmijë.

Andrra

E, lidhja e tyre po ec aq mirë saqë Sinani nuk heziton ti plotësoj dëshirat e bashkëshortes së tij. Nga burimet e portalit arbresh.info mësohet se çifti Hoxha-Destani kanë hapur një biznes të ri.

Bëhet fjalë për një butik që sipas këtyre burimeve investimi ka qenë i madh afërsisht 600 mijë euro.

sinani e andrra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *