Sot një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë, shikoni si këndon Bebe Rexha kur ishte 5 vjeç (Video)

Për më pak se një vit këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka arritur të futet në top 10­-shen botërore. Ajo ka bashkëpunuar edhe me këngëtaren e njohur Nicki Minaj për singlin e saj “No Broken Hearts” si dhe ka qenë protagoniste e MTV European Music Award. Me anë të një videoje që ajo ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’, tregon se talentin për të kënduar e ka patur qysh në moshë shumë të vogël.

“Pas kësaj dua ta këndoj edhe një tjetër”- ka shkruar Bebe Rexha bashkangjitur videos, e cila është xhiruar në vitin 1995, ku këndonte sëbashku me shoqet e saj./revistawho.com

After this song I wanna sing another song.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *