Transgjinorja mbetet pa partner (Foto)

Në shtator do të nisë sezoni i ri i ‘Dance with me Albania’ e një pjesë e madhe e publikut është bërë kurioz se cilët do të jenë konkurentët e këtij viti. ‘Anabel.al’ ka zbuluar se njëra prej konkureteve do të jetë transgjinorja Linda Rei e cila mori famë të madhe në Shqipëri pasi doli në disa emisione të ndjekura si ‘Zonë e Lirë’, ‘Top Show’ etj duke folur pa dorashka për ndërrimin e gjinisë.

353de5d06c99d5218b4135e67348a108

foto

9616e32a876fe6017d16558288f143ef

Por, nëse jeni kurioz se cili do të jetë partneri i Linda Reit në kërcim, të njëjtat burime bëjnë të ditura se Rei është deri më tani pa partner. Nëse flasim për jetë personale, Rei është e fejaur prej pak javësh me një biznesmen.

90b5fff8f9e6054929ecdb63244c1ed5

Ndërkohë personazhet e tjerë që do të konkurojnë në këtë spektakël do të jenë:

Xhensila Pere, ish-banore e ‘BB8’ dhe këngëtari Trim Jetullahu.

15fc55f64ad247ebec5bcc6a38ac3e7d

foto

b0ad342d5330aacfc3aea319ce604235

Xheni dhe Benardi, ish-banor të ‘BB9’ aty ku edhe u çiftuan. Tashmë janë të fejuar.

79bb7a772e5bb4bda34e47fe918abb22

Moderatori Albi Isakaj dhe aktorja Ana Lika.

481106b218a174b9edae16fdefc0a8c4

foto

df319606902b818fd756cc0662214526

Gazetarja Fiori Dardha dhe violinçelisti Iljard Shaba.

1beef3a990bcd7118dbdbe09ea3801d0
foto

34ecc49f6db674e2d42e8529937243f0

Rovena Stefa dhe moderatori i ‘Klan Kosova’, Meriton Mjekiqi.

rovena stefa

foto

c27b21942019efa5003b8b432ceea16e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *