Tuna ende nuk i ka kthyer linjat pas lindjes, ja sa e shëndosh ka mbetur

Tuna u bë nënë dhe nuk mund t’i shpëtojë deformimit të trupit si të gjithë femrat tjera. Shtimi i peshës gjatë muajve të shtatzanisë bëhet problem për t’u hequr më pas, përcjell ORAinfo.

tuna

Ishte këngëtarja që u vetëshpall si këngëtarja më ‘hot’ e gjithë skenës shqiptare, po tani Tuna nuk mund ta ketë këtë titull.

tuna-1

Një fotografi që ajo nuk e publikoi tregon sa i ka mbetur pesha që nga lindja edhe pse nuk i shihet i gjithë trupi.

tuna_1504172683-7158779

Tuna edhe më parë është munduar në mëyra të ndryshme ta fshehë trupin e saj.

tuna-8-296x300

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *