Upsss! Enca kopjon Kylie Jenner, kush duket më seksi?

Para disa ditësh, Enca festoi ditëlindjen e saj të 22-të, në një festë që nisi në orët e para të mesnatës dhe përfundoi ditën e nesërme.

enca

Ishin miqtë e saj që kishin përgatitur një surprizë për Encës ku në një shtëpi të mbushur me tollumbace i organizuan një festë, nga e cila Enca Enca ka ndarë me ndjekësit disa foto e video në rrjetet sociale.

Të gjithë u “çmenden” nga fotot dhe videot e nxehta të këngëtares, ku në disa raste ajo na dhuroi video tëerk, por tërhoqi shumë vëmendje që e veshi në festën e saj të ditëlindjes.
Ajo zgjodhi të vishte një fustan të shkurtër, të bardhë me një dekolte ekstreme, por fatkeqësisht këtë fustan e kemi vënë re më parë te Kylie Jenner. E na duhet të themi që me shumë mundësi Enca ka kopjuar Kylie, e cila e ka veshur këtë fustan disa muaj më parë.

encushi

I njëjti fustan në dy trupa të ndryshëm, se cilës prej tyre i rri më mirë, vlerësojeni ju!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *