Upsss, Luana e Zaimina veshin të njëjtin fustan

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari dhe moderatorja e Top Channel Luana Vjollca mesa duket kanë të njëjtat preferenca për sa i përket fustaneve.

625707aa5cd4e2ddad1e037226a41b82

Gjatë emisionit të saj më të ri “Shiko kush luan”, Luana u shfaq me një fustan të bardhë me lidhje, dhe të hapur në pjesën e gjoksit.

Por nga një vëzhgim në profilin e Instagram-it të Zaiminës, gjejmë një fustan identik me atë që kishte veshur Luana të shtunën.
59e2f32b8ff7e87d7ae1a305bca31c35

Zamina e ka veshur vetë këtë fustan të bardhë mjaft provokues. Moderatorja e njohur mund ta ketë marrë fustanin në sallonin e Zaminës, pasi kjo e fundit ka një biznes të sajin me fustane mbrëmjesh.

8f39d1e55a8b073c4fd021fb611991c1

Gjithsesi në profilin e Luanës, nuk ka asnjë informacion se ku mund të jetë marrë fustani, çfarë na bën të mendojmë se kjo mund të jetë një rastësi, që vajzat kanë veshur të njëjtin fustan.

luana

zaimina

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *