Upsss, Rashel Kolaneci dhe Lori Hoxha veshin të njëjtin fustan

Mbase nuk çuditeni për shifrat kur bëhet fjalë për Lori Hoxhën, tashmë dhe për Kolanecin…

8aa12bef6d256256079c41702632d2fd_L

Lori është ndër blogeret më të famshme shqiptare gjithashtu dhe më të ndjekura. Ndërsa Rashel Kolaneci është ajo vajza seksi që bëri për vete gjithë publikun shqiptar që në daljet e saj të para në televizion.

rashel-1

Pak kohë më parë vajzat bënë ‘xing’ me veshjen e tyre, shkruan intv.al. Faqja ‘Whatthaywearing” ka publikuar një foto të Lorit ku tregon se fustani i veshur nga ajo ka kushtuar 5360 euro. Duhet thënë se fustani i tregon vajzat akoma edhe më seksi./intv.al/

lori_rashel

575

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *