Vajza e ish deputetes ngre temperaturat, shikoni si pozon para pasqyrës

Është rikthyer me një foto bombastike duke ngritur sërish temperaturat.

Vajza e ish deputetes demokrate  Albina Deda është shfaqur tmerrësisht  sexy në bikini para pasqyrës. Ada Deda është një nga vajzat sexy e botës së modelingut.

Ajo  ka postuar një fotografi me të brendshme të zeza, ku duket shumë seksi dhe për ta rritur edhe më shumë ‘temperaturën’ ka marr edhe një pozicion që i evidenton vithet.

Kjo nuk është hera e parë që Ada pozon kaq sensuale. Edhe pse në një moshë të re ajo ka fansa të shumtë deh kjo falë pamjes së saj tërheqëse.

Ada tashmë nuk do të jetë vetëm pjesë e modelingut, por dhe e gazetarisë. Nëna e saj ka njoftuar para disa javësh se Ada do të studente në degën e gazetarisë në Universitetin e Tiranës.  /Gazeta Express/ 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *