Vjehrra i zbulon sekretin çiftit më të ri të estradës

Këngëtari simpatik Butrint Imeri nuk përflitet vetëm për zërin e veçantë por edhe për marrëdhëniet me femrat.

butrint-650x358

Madje shpesh është vënë në qendër të portaleve për lidhjet me vajzat e njohura shqiptare, njëra prej të cilave është edhe ish moderatorja simpartike e Select, Kiara Tito.

Por edhe pse asnjëri nuk ka mohuar apo pohuar diçka për lidhjen e tyre, në një foto të postuar së fundmi nga moderatorja e cila ka bërë share klipin e Butrintit, ky i fundit ka lënë një koment duke i shkruar ‘Bella’.

butass

Kaq ka mjaftuar që fansat dhe ndjekësit e tij të hamendësojnë se kënga në fjalë i qenka kushtuar pikërisht Kiarës.

Aty ka ndërhyrë edhe vetë e ëma e prezantueses, e cila duket se ka konfirmuar lidhjen e tyre. Pasi një e afërme e Kiarës shprehet se tani e kishte kuptuar se Butrinti këngën “Bella” e kishte bërë për të, e ëma e prezantueses është shprehur:

“Pse nuk e dije ti? Po moj xhenem për të e ka shkruar!”

72008-640-0-5a50ad895ece7

Megjithatë më pas Kiara i ka fshirë të gjitha komentet.

ytujyhjik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *