Xhensila Myrtezaj tregon unazën e martesës (Foto)

Ata ka pak javë që janë martuar.

xhensila

Xhensila dhe Besi menjëherë pas dasmës janë nisur për muaj të mjaltit në Maldive dhe pastaj në Dubai.

xhensila

Ajo ka bërë një postim në InstaStory, teksa po nget makinën dhe po dëgjon muzikë, e ajo çfarë bie në sy është unaza e saj e martesës.

x1_1506449394-8578640

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *