Xhensila shënon një tjetër rekord në Instagram

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj para disa muajsh pati thyer një rekord në Instagram.

xhensila2

Ajo në këtë rrjet sociale pati publikuar një fotografi nga dasma e saj me Besin, ku mori mbi 132 mijë pëlqime, shkruan lajmi.net

screenshot-1-28

E sonte, Xhensila ka thyer një tjetër rekord.

xhensila

Këngëtarja tashmë ka mbi 800 mijë ndjekës, duke u bërë kështu si një nga femrat më të dashura dhe më të ndjekura të publikut!

23423425-733562566835392-790988468-o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *